Serwis komputerowy

Jedną ze specjalności naszej firmy jest naprawa i konfiguracja sprzętu. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu w sytuacji, gdy któryś z podzespołów zacznie nieprawidłowo działać albo kiedy komputer nie będzie chciał się włączyć. Posiadamy odpowiednie narzędzia diagnostyczne, a przede wszystkim wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, aby z jednej strony wyeliminować usterkę, a z drugiej właściwie zmienić parametry ustawień.

Rozbudowujemy i konserwujemy


Jako wykwalifikowani specjaliści od sprzętu, jesteśmy w stanie nie tylko wykorzystać właściwe części zamienne, dzięki którym usprawnimy działanie komputera, ale również rozbudować urządzenie tak, aby zdecydowanie zwiększyć jego osiągi bez konieczności inwestowania w nowy produkt. Chętnie doradzimy Państwu poszczególne rozwiązania i dobierzemy komponenty tak, aby stworzyć komputer idealny do gier, pracy, obróbki graficznej itd.

Na życzenie Klienta dokonamy właściwej konfiguracji drukarek, skanerów, routerów i innych urządzeń, a gdy zajdzie taka potrzeba wyczyścimy poszczególne podzespoły i poddamy komputer konserwacji, co często przynosi oczekiwany efekt oraz pozwala przywrócić sprawność sprzętu bez dokonywania zmian w konfiguracji hardware\'u czy oprogramowania.

Odzyskiwanie danych


Jesteśmy w stanie pomóc Państwu również w sytuacji, gdy w wyniku awarii albo nieszczęśliwego zbiegu okoliczności z dowolnego nośnika zostaną usunięte ważne pliki. Odzyskiwanie danych dotyczy zarówno dysków twardych, macierzy RAID, przenośnych nośników czy kart flash. Postaramy się zaradzić w przypadku każdego problemu, działając tak szybko i dokładnie, jak tylko jest to możliwe.

Skontaktuj sie z nami


tel. 504 617 837
fax 22 669 68 93
e-mail: p.stepien83@gmail.com