Serwis komputerowy - pogotowie komputerowe 24h

Pogotowie komputerowe Warszawa, niezawodny serwis komputerowy Warszawa Wola - Bemowo - Ursynów - Bielany


Prowadzimy profesjonalny serwis komputerowy. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Naszym celem jest natychmiastowe i skuteczne reagowanie na zgłoszenia Klienów. Step-Tech to sprawne i szybkie pogotowie komputerowe. Warszawa i okolice to główny obszar naszego działania. Dojeżdżamy do miejsca, w którym pojawia się nagły problem z komputerem. Po wstępnej ocenie i analizie problemu decydujemy się na podjęcie odpowiednich kroków. Oferujemy bezpłatną wycenę usług oraz możliwość rezygnacji z wykonania usługi bez ponoszenia konsekwencji finansowych.

Serwis komputerowy - grafika  
 
Serwis komputerowy Warszawa gwarantuje Państwu atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Pogotowie komputerowe Warszawa przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę. Zapewniamy fachową obsługę oraz najwyższą jakość usług. Gwarantujemy standardy, dzięki którym możemy promować się jako najlepszy serwis komputerowy Warszawa. W naszej bogatej ofercie znajduje się między innymi doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu komputerowego, a także odzyskiwanie danych po zaatakowaniu komputera przez wirusa. Służymy doradztwem w kwestiach wyboru odpowiedniego oprogramowania. Zajmujemy się również konfiguracją serwerów oraz urządzeń sieciowych. Zapoznaj się z pełnym pakietem usług oferowanych przez nasze pogotowie komputerowe Warszawa. Na terenie stolicy zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta. Szczególnie zapraszamy mieszkańców dzielnic Warszawa Wola, Bemowo, Ursynów i Bielany.


Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestiach doboru odpowiedniego oprogramowania oraz jego konfiguracji. Wszelkie zlecenia realizujemy z ogromną precyzją i rzetelnością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Zasady obowiącujące w naszym serwisie komputerowym:

Bezpłatna diagnoza. My przedstawiamy możliwości i wycenę naprawy, a Ty podejmujesz decyzję. Oczywiście opłaty za to nie pobieramy. 
 
Przystępne ceny. Uważamy, że wynagrodzenie powinniśmy dostawać tylko za naszą pracę. Dlatego nie zarabiamy dodatkowo na częściach zamiennych i dlatego nie pobieramy żadnej opłaty w sytuacji braku możliwości naprawy sprzętu.
 
Wysoka skuteczność. Wiemy, że dobre chęci nie wystarczą, aby skutecznie i szybko naprawiać sprzęt komputerowy, a zwłaszcza laptopy. Dzięki bogatej wiedzy i fachowości gwarantujemy najwyższą jakość usług.
 
Gwarancje. Naprawiamy laptopy i komputery, aby bezawaryjnie funkcjonowały swoim użytkownikom. Dlatego na każdą naszą usługę dajemy gwarancję.
 
Ekspresowe naprawy. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach komputer osobisty jest potrzebny, a czasem nawet niezbędny. Dlatego dysponując doświadczoną kadrą oraz własnym, napraw dokonujemy najszybciej jak to jest możliwe. 
 
Doświadczenie. Jesteśmy zespołem profesjonalnych infomatyków i elektroników. Jesteśmy wszyscy entuzjastami, którzy cały czas podnoszą i doskonalą swoje kwalifikacje. Na rynku działamy od 2005 roku i przez ten czas nauczyliśmy się, że aby osiągnąć sukces trzeba z ludźmi postępować po prostu uczciwie.


Zakres naszych usług to m.in.: • serwis i wsparcie techniczne komputerów stacjonarnych - wsparcie serwisowe 24h/7 dni w tygodniu

 • serwis i wsparcie techniczne laptopów - wsparcie serwisowe 24h/7 dni w tygodniu

 • utylizacja dysków twardy (trwałe usuwanie danych)

 • doradzctwo komputerowe w zakresie doboru oprogramowania oraz jego konfiguracji

 • wdrażanie systemów informatycznych

 • odzyskiwanie danych

 • projektowanie i wdrażanie sieci przewodowych i bezprzewodowych

 • konfiguracja serwerów i urządzeń sieciowych

 • administracja serwerami  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy w zakresie:

 

Skontaktuj sie z nami


tel. 504 617 837
fax 22 669 68 93
e-mail: p.stepien83@gmail.com