Oprogramowanie

Sprzęt oraz oprogramowanie komputerowe nie mają przed nami tajemnic, dlatego też jesteśmy w stanie zainstalować dla Państwa każdą aplikację i w odpowiedni sposób ją zaktualizować. Oferujemy instalację systemów: Windows, Linux oraz Mac OS X, a także ich właściwe skonfigurowanie. Oferujemy również aktualizowanie systemów do nowszej wersji, re-instalację, a także dobranie odpowiednich sterowników.

Konfigurujemy i optymalizujemy


Jeżeli macie Państwo jakikolwiek problem z oprogramowaniem, oferujemy swoje usługi. Niektóre aplikacje wymagają specjalistycznego podejścia i ustawienia opcji w taki sposób, aby działały w optymalny sposób i były przydatne użytkownikom. Jesteśmy również od tego, aby pomóc w wyborze odpowiednich programów, znaleźć wśród wielu różnych wersji te najlepsze i zadbać o ich aktualizację.

Niezależnie od tego z jak specjalistycznymi aplikacjami macie Państwo do czynienia, będziemy w stanie w odpowiedni sposób je zoptymalizować. Pomagamy w przypadku awarii komputerowego software\'u i zapewniamy kompleksową obsługę – od instalacji, przez konfigurację, aż do aktualizacji.

Zwalcz swoje wirusy


Doskonale znamy się również na skutecznej walce z niebezpiecznymi wirusami, trojanami, spyware\'ami czy robakami, zagrażającymi programom albo sprzętom. Oferujemy instalację oprogramowania antywirusowego, jego konfigurację, tworzenie bariery typu firewall, usuwanie nadmiaru reklam, a także doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i konfigurację systemu. Wszystkie nasze działania w tym zakresie i odwirusowywanie są indywidualne dla każdego Klienta i polecamy kontakt, gdy tylko zacznie dziać się coś niepokojącego.

Skontaktuj sie z nami


tel. 504 617 837
fax 22 669 68 93
e-mail: p.stepien83@gmail.com