Inne usługi

W dzisiejszych skomputeryzowanych czasach, nieumiejętność korzystania z komputera znacznie ogranicza i sprawia, że człowiek pozostaje daleko w tyle za innymi. Pragnąc nadrobić zaległości i podjąć naukę obsługi sprzętu, warto korzystać z porad i kursów najlepszych. Podzielimy się z Państwem całą wiedzą jaką posiadamy i nauczymy zarówno podstaw, jak również użytkowania nowych komponentów czy oprogramowania.

Doradzimy w każdym problemie


Niezależnie od tego z czym macie Państwo problem w dziedzinie nowoczesnych technologii, informatyki albo internetu, zgłoście się do naszych specjalistów. Oferujemy profesjonalne wsparcie i wyjaśnienie ważnych dla Was kwestii – zarówno w naszej siedzibie, jak również w określonym przez Klienta miejscu. Zapewniamy kompleksowe i fachowe doradztwo, podpowiemy które programy czy sprzęty będą najbardziej optymalne w Państwa przypadku, a także poradzimy jakie kroki podjąć, aby samodzielnie rozwiązać określony problem w przyszłości.

Konsultacje mogą odbywać się również telefonicznie lub mailowo – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy i przedstawienia nam swojego problemu. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

To nie wszystko


Zakres naszych usług jeżeli chodzi o informatykę, komputery czy internet jest bardzo szeroki. Wszelkie działania zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, a doskonałe zaplecze techniczne, a także ogromna wiedzą pomagają nam w realizowaniu nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Nie wiesz jak poradzić sobie z problemem? Chcesz skonfigurować sprzęt lub oprogramowanie? Zależy Ci na szybkim internecie? Skontaktuj się z nami, a Twoje problemy zostaną rozwiązane!

Skontaktuj sie z nami


tel. 504 617 837
fax 22 669 68 93
e-mail: p.stepien83@gmail.com