Konfiguracja Sieci

Jeżeli chcecie Państwo założyć internet w domu albo miejscu pracy, jednak nie macie dużego doświadczenia w zakresie konfiguracji sieci i instalacji routerów – zachęcamy do współpracy. Zajmujemy się budowaniem sieci i ustawianiem parametrów routerów w taki sposób, aby działały one w odpowiedni sposób. Instalujemy zarówno sieci kablowe (przewodowe), jak również bezprzewodowe (WiFi) i zajmujemy się ich naprawianiem.

Konfiguracja internetu


Podejmujemy się wszelkich działań, mających na celu sprawne funkcjonowanie domowych czy firmowych sieci. Instalujemy niezbędne oprogramowanie, konfigurujemy system i przeglądarki internetowe, a także wzmacniamy sygnał WiFi i GSM po to, aby wczytywanie się stron było szybsze, a zasięg mógł obejmować większą powierzchnię. Pomożemy niezależnie od tego jakim sprzętem Państwo dysponujecie i z jakich usług telekomunikacyjnych korzystacie. Zajmujemy się także konfiguracją serwerów, ich administrowaniem, a także instalowaniem różnych urządzeń sieciowych.

Zabezpieczanie i antywirusy


Wykorzystując duże doświadczenie w zakresie zabezpieczania sieci oraz walki ze szkodliwymi aplikacjami, tworzymy ochronę sieci przed atakami hakerskimi, a także pojawianiem się wirusów, trojanów czy nadmiernej ilości reklam. Naszym celem jest stworzenie takiego systemu, dzięki któremu nikt z zewnątrz nie będzie miał dostępu do Państwa łącza internetowego, a także danych, jakie są pobierane czy wysyłane za jego pośrednictwem.

Korzystamy tylko ze sprawdzonego oprogramowania antywirusowego oraz wykorzystujemy skuteczne metody szyfrowania danych. Na każdym etapie współpracy możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz wyjaśnienie wszelkich kwestii związanych z użytkowaniem oraz bezpieczeństwem w internecie. Nasze usługi świadczymy zarówno Klientom prywatnym, jak również przedstawicielom firm.

Skontaktuj sie z nami


tel. 504 617 837
fax 22 669 68 93
e-mail: p.stepien83@gmail.com